2026-08-26. Football. Belgium. Jupiler league. (2)
| 2026 |    | 28 Aug 21:45   | Genk |  - | SK Beveren   | 1.526 |   4.505  | 5.88 |    | 2.338 |   -1.5+  | 1.614 |    | 2.347 |  < 2.5 > | 1.61 |
| 2026 |    | 29 Aug 17:00   | La Louviere |  - | Mechelen   | 2.433 |   3.155  | 3.13 |    | 1.696 |   0  | 2.186 |    | 1.705 |  < 2.5 > | 2.171 |
| 2026 |    | 29 Aug 19:15   | Кортрейк |  - | Charleroi   | 3.635 |   3.585  | 2.028 |    | 2.636 |   0  | 1.497 |    | 1.994 |  < 2.5 > | 1.832 |
| 2026 |    | 29 Aug 21:45   | Ауд-Хеверле Лёвен |  - | Standard Liege   | 2.907 |   3.5  | 2.395 |    | 2.111 |   0  | 1.744 |    | 1.957 |  < 2.5 > | 1.865 |
| 2026 |    | 29 Aug 21:45   | Cercle Brugge |  - | Lommel SK   | 1.535 |   4.55  | 5.68 |    | 2.359 |   -1.5+  | 1.604 |    | 1.632 |  < 3.5 > | 2.301 |
| 2026 |    | 30 Aug 14:30   | Гент |  - | Club Brugge   | 4.195 |   4.145  | 1.761 |    | 1.396 |   +1.5-  | 3.02 |    | 2.301 |  < 2.5 > | 1.632 |
| 2026 |    | 30 Aug 17:00   | Royal Antwerp |  - | Сент-Трюйден   | 2.529 |   3.43  | 2.775 |    | 1.827 |   0  | 2.001 |    | 2.017 |  < 2.5 > | 1.814 |
| 2026 |    | 30 Aug 19:30   | Юнион Сент-Жилуаз |  - | Андерлехт   | 1.71 |   3.89  | 4.865 |    | 3.075 |   -1.5+  | 1.385 |    | 2.028 |  < 2.5 > | 1.805 |
| 2026 |    | 30 Aug 20:15   | Westerlo |  - | Zulte Waregem   | 2.908 |   3.685  | 2.314 |    | 2.154 |   0  | 1.715 |    | 1.612 |  < 3.5 > | 2.342 |
2026-08-19. Football. Belgium. Jupiler league. (1)
| 2026 |    | 21 Aug 21:45   | Standard Liege |  - | La Louviere   | 1.875 |   3.665  | 4.145 |    | 1.389 |   0  | 3.055 |    | 1.796 |  < 2.5 > | 2.039 |
| 2026 |    | 22 Aug 17:00   | Zulte Waregem |  - | SK Beveren   | 2.088 |   3.52  | 3.52 |    | 1.529 |   0  | 2.542 |    | 1.978 |  < 2.5 > | 1.846 |
| 2026 |    | 22 Aug 19:15   | Charleroi |  - | Mechelen   | 1.779 |   3.8  | 4.5 |    | 3.19 |   -1.5+  | 1.363 |    | 2.039 |  < 2.5 > | 1.796 |
| 2026 |    | 22 Aug 21:45   | Royal Antwerp |  - | Genk   | 3.36 |   3.43  | 2.182 |    | 2.409 |   0  | 1.582 |    | 1.946 |  < 2.5 > | 1.875 |
| 2026 |    | 23 Aug 17:00   | Lommel SK |  - | Westerlo   | 2.653 |   3.46  | 2.622 |    | 1.92 |   0  | 1.9 |    | 2.1 |  < 2.5 > | 1.752 |
| 2026 |    | 23 Aug 19:30   | Club Brugge |  - | Cercle Brugge   | 1.308 |   6.08  | 8.45 |    | 1.792 |   -1.5+  | 2.044 |    | 2.017 |  < 3.5 > | 1.814 |
No comments:
Post a Comment